Sprawność urządzeń teleinformatycznych
w dobie pracy zdalnej

Wraz z postępującą globalną pandemią staje się coraz bardziej oczywiste, że firmy z każdej branży planują "kolejną normalną" sytuację w swoim miejscu pracy, mając na uwadze znacznie dłuższą perspektywę.

W oparciu o odpowiedzi udzielone przez ponad 100 liderów biznesu, których w zeszłym miesiącu zapytała firma Aternity na temat ich planów powrotu do biura, 93,4% stwierdziło, że planuje albo pozostać przy pracy zdalnej, albo przyjąć model hybrydowy.

W najnowszym wydaniu Aternity Global Remote Work Productivity Tracker przeanalizowano dane zebrane z milionów urządzeń pracowników z setek globalnych firm zarządzanych za pośrednictwem platformy Aternity, aby zbadać inicjatywę WFE (work-from-everywhere). W szczególności skupiono się na kwestii, jak praca z dowolnego miejsca wpływa na inwestycje technologiczne i wydajność.

by admin| 11/01/2021

Czytaj więcej

.

 

Prognozy dotyczące zarzadzania danymi
od 12 ekspertów na 2021

Przeprowadzono badania wśród 12 ekspertów i otrzymało 17 prognoz dotyczących zarządzania danymi na rok 2021.

W ramach drugiego corocznego przeglądu rozwiązań #BIInsightJam, zaapelowaliśmy do najlepszych i najzdolniejszych w branży, aby podzielili się swoimi prognozami dotyczącymi zarządzania danymi na 2021 rok. Przedstawieni tu eksperci reprezentują najlepszych dostawców rozwiązań w zakresie zarządzania danymi, którzy mają doświadczenie w tej niszy. Prognozy dotyczące zarządzania danymi zostały zweryfikowane pod kątem przydatności i możliwości dodania wartości biznesowej. Jest to 17 najlepszych prognoz z dziesiątków, które otrzymaliśmy. Uważamy, że są one wykonalne i mogą mieć wpływ na wiele grup przedsiębiorstw, regionów i rozmiarów organizacji.

by admin| 20/12/2020

Czytaj więcej

 

Z Frame i Precisely
Partnerem konferencji IT@Bank

To największa w Polsce konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z informatyką bankową. W tym roku wydarzenie odbyło się w 3 sesjach, w formule online.

Tematem wiodącym konferencji był: Klient w centrum „nowej rzeczywistości”.

Zaproszeni goście odnosili się do najważniejszych z punktu widzenia klienta zagadnień, to jest: perspektywy biznesowej, perspektywy technologicznej oraz kwestii przyszłych trendów i innowacji oraz edukacji.

by admin| 10/12/2020

Chcesz wiedzieć czy sektor bankowy zdał egzamin w trudnych czasach?

Czytaj więcej

W ramach IT@Bank zapraszamy także na firechat AZ Frame: Strategia zarządzania danymi.

AZ Frame Firechat