AZ Frame partnerem HR DATA Forum

Tematy poruszone podczas spotkania to między innymi : Jak wykorzystać analitykę HR do realizacji globalnej strategii organizacji? W jaki sposób rozwiązania IT i analityczne dla HR mogą wspierać budowanie przewagi konkurencyjnej organizacji? Tematem naszego wystąpienia było zachowanie efektywności w nowej rzeczywistości pracy zdalnej. Nadzór nad pracą zdalną jest dużym wyzwaniem dla HR Managera. W dobie wszechobecnej cyfryzacji, narzędzia informatyczne wspierają każdy aspekt działania Firmy.

Zaprezentowaliśmy rozwiązania umożliwiające kontrolę i utrzymanie poziomu wydajności zespołów w specyficznych warunkach pracy zdalnej.
by admin|  04/02/2021
 

Czytaj więcej

Pecisely Sales Kickoff

W dniach 26-28 stycznia, AZ Frame – diamentowy partner firmy Precisely - wziął udział w Sales Kickoff. Jako sponsor wydarzenia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu w wyśmienitym, międzynarodowym towarzystwie.

Wśród partnerów biorących udział w Sales Kickoff znalazły się między innymi: Cloudera, DXR Security, Neo4j, Ironside, Colibra, Databricks, Splunk. Chcemy serdecznie podziękować organizatorowi, firmie Precisely, za to fantastyczne spotkanie.
 

by admin|  04/02/2021
 

Sprawność urządzeń teleinformatycznych w dobie pracy zdalnej

Wraz z postępującą globalną pandemią staje się coraz bardziej oczywiste, że firmy z każdej branży planują "kolejną normalną" sytuację w swoim miejscu pracy, mając na uwadze znacznie dłuższą perspektywę.

W oparciu o odpowiedzi udzielone przez ponad 100 liderów biznesu, których w zeszłym miesiącu zapytała firma Aternity na temat ich planów powrotu do biura, 93,4% stwierdziło, że planuje albo pozostać przy pracy zdalnej, albo przyjąć model hybrydowy. W najnowszym wydaniu Aternity Global Remote Work Productivity Tracker przeanalizowano dane zebrane z milionów urządzeń pracowników z setek globalnych firm zarządzanych za pośrednictwem platformy Aternity, aby zbadać inicjatywę WFE (work-from-everywhere). W szczególności skupiono się na kwestii, jak praca z dowolnego miejsca wpływa na inwestycje technologiczne i wydajność.
by admin|  11/01/2021
 

Czytaj więcej

Prognozy dotyczące zarzadzania danymi od 12 ekspertów na 2021

Przeprowadzono badania wśród 12 ekspertów i otrzymało 17 prognoz dotyczących zarządzania danymi na rok 2021.

W ramach drugiego corocznego przeglądu rozwiązań #BIInsightJam, zaapelowaliśmy do najlepszych i najzdolniejszych w branży, aby podzielili się swoimi prognozami dotyczącymi zarządzania danymi na 2021 rok. Przedstawieni tu eksperci reprezentują najlepszych dostawców rozwiązań w zakresie zarządzania danymi, którzy mają doświadczenie w tej niszy. Prognozy dotyczące zarządzania danymi zostały zweryfikowane pod kątem przydatności i możliwości dodania wartości biznesowej. Jest to 17 najlepszych prognoz z dziesiątków, które otrzymaliśmy. Uważamy, że są one wykonalne i mogą mieć wpływ na wiele grup przedsiębiorstw, regionów i rozmiarów organizacji.
by admin|  20/12/2020
 

Czytaj więcej

AZ Frame i Precisely Partnerem konferencji IT@Bank

To największa w Polsce konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z informatyką bankową. W tym roku wydarzenie odbyło się w 3 sesjach, w formule online. Tematem wiodącym konferencji był: Klient w centrum „nowej rzeczywistości”. Zaproszeni goście odnosili się do najważniejszych z punktu widzenia klienta zagadnień, to jest: perspektywy biznesowej, perspektywy technologicznej oraz kwestii przyszłych trendów i innowacji oraz edukacji.
by admin| 10/12/2020


 

Czytaj więcej

Historia Twoich Danych

Każdy maratończyk ma swoją historię - podobnie jak Twoje dane .... Przynajmniej raz w roku oglądam reportaż jakiegoś maratonu, które odbywają się w miastach na całym świecie. Niedawno, gdy kamera helikoptera odwróciła się, by pokazać tysiące biegaczy na starcie, dotarło do mnie, że ten maraton nie różni się niczym od danych w naszym biznesie.

Nie oglądam wyścigu, żeby zobaczyć, kto wygra. To bez znaczenia. To czego chcę, to historie. Chcę zobaczyć wywiady z uczestnikami biegów charytatywnych i usłyszeć historię o tym, jak się tu dostali. I oczywiście, każda historia jest inna. To bogactwo informacji pomaga mi zrozumieć, jak ważny jest ten wyścig i co zachęca każdego roku miliony ludzi do oczekiwania w tłumie na start w biegu na odległość 42,2 kilometrów.
by admin| 10/12/2020

 

Czytaj więcej

Aternity - Globral Remote
Work Productivity Tracker

Firma Aternity® opublikowała szóstą edycję swojej serii Global Remote Work Productivity Tracker, aby rzucić światło na to, jak CIO inwestują i przygotowują się do długoterminowej pracy zdalnej. Raport opiera się na danych zebranych z milionów urządzeń pracowniczych.


Najnowsza wersja raportu bada, w jaki sposób przejście do pracy „z dowolnego miejsca” wpływa na inwestycje technologiczne oraz na wydajność pracowników. "Poprawa doświadczenia pracowników cyfrowych stała się głównym priorytetem dla międzynarodowych firm na całym, ponieważ zarządzają one pracą „z dowolnego miejsca", powiedział Bill Hewitt, prezes i dyrektor generalny Aternity.
by admin| 27/11/2020

 

Czytaj więcej

IT@BANK
03 grudnia 2020

IT@Bank 2020- otwarto rejestrację na największe i najbardziej prestiżowe w Polsce spotkanie środowiska IT z polskim sektorem bankowym.


Już w listopadzie odbędzie się pierwsze z cyklu 3 wirtualnych spotkań. Temat przewodni, który będzie nam towarzyszył podczas ITBANK to Klient w centrum nowej normalności.
by admin| 09/11/2020

 

Serdecznie zapraszamy: https://konferencje.alebank.pl/itbank-2020/

5 głównych wniosków z konferencji Global User
Conference Riverbed
Temat konferencji Riverbed Global User Conference "Maximizing Performance and Visibility for Any User, Network, App, Anywhere" nie mógł być bardziej aktualny, biorąc pod uwagę wpływ, jaki ostatnia pandemia wywarła na organizacje każdego rodzaju.

Biorąc pod uwagę rzeczywistość, w której praca odbywa się z dowolnego miejsca na świecie, a wraz z nią rosnącą złożoność sieci, wyzwania stojące przed zespołami IT w naszej nowoczesnej, cyfrowej erze nigdy nie były większe.

by admin| 27/11/2020

Czytaj więcej:  https://www.riverbed.com/blogs/5-key-takeaways-from-riverbed-global-user-conference.html
Czy zrezygnowałbyś z pracy, gdyby praca
zdalna nie była już obsługiwana po pandemii?
Czy zrezygnowałbyś z pracy, gdyby praca zdalna nie była już obsługiwana po pandemii?

2/3 respondentów odpowiedziało twierdząco!

W rewolucji, jaka dzieje się na naszych oczach w zakresie formy świadczenia pracy, sam wątek techniczny zejdzie na drugi plan. Oto bowiem zaczyna się wyścig o tworzenie przyjaznych środowisk pracy zdalnej. Odczucia pracowników w tym procesie, które będą kreować produktywność będą dla niej inspiracją i wyzwaniem. 
by admin|03.11.2020

Czytaj więcej:  https://lnkd.in/dDvT_nd
Riverbed Global User Conference 2020
17 listopada 2020

Obecnie organizacje skupiają się na
1) przyspieszeniu transformacji cyfrowej,
2) umożliwieniu pracy z dowolnego miejsca  
3)wzmocnieniu odporności operacyjnej. Powodzenie lub niepowodzenie tych priorytetów strategicznych zależy w dużej mierze od technologii cyfrowych i wydajności infrastruktury informatycznej, która musi dostarczyć i zabezpieczyć te technologie.

Riverbed Global User Conference 2020 to jedyne wirtualne wydarzenie, które dostarczy Państwu inspiracji, możliwości i wskazówek jak zmaksymalizować wydajność i widoczność w coraz bardziej dynamicznym, uniwersalnym środowisku pracy.
by admin| 03/11/2020

 

Czytaj więcej: https://conferenceatriverbed.com/register/

 

Przyśpieszenie przejście na technologie cyfrowe
wśród lideróww dziedzinie CX - raport.
Precisely, światowy lider w dziedzinie integralności danych, opublikował dziś wyniki raportu zleconego firmie Corinium, który bada istotne zmiany, jakie liderzy w dziedzinie doświadczeń z klientami (CX) muszą wprowadzić w wyniku sytuacji spowodowanej COVID-19, oraz przyspieszenie rozwoju technologii opartych na danych, które kształtują przyszłość CX w świecie postpandemicznym.
Czytaj więcej:
https://www.precisely.com/resource-center/whitepapers/cx-experience-in-a-post-covid-19-world
 
Aternity i Juriba partnerami w dążeniu do zapewnienia sukcesu cyfrowej transformacji
Firma Aternity®, specjalizująca sie w zarządzaniu doświaczeniem cyfrowym użytkowników, w celu poprawy doświadczeń związanych z transformacją cyfrową w przedsiębiorstwach, podjęła współprację z firmą Juriba. Jurba jest liderem w dziedzinie oprogramowania do migracji IT. Połączenie wydajnych platform oprogramowania Aternity i Juriba zapewni globalnym przedsiębiorstwom możliwość przyśpieszenia realizacji projektów transformacji cyfrowej, przy jednoczesnym aktywnym zarządzaniu doświadczeniami użytkowników końcowych.
  

  • Co sprawia, że kwestia zapewnienia danych dobrej jakości jest dziś tak istotna?
  • Od czego zależy możliwość wykorzystania danych w realnych scenariuszach biznesowych?
  • Dlaczego tak ważna jest jakość i profilowanie danych? 
czytaj więcej
 
Skuteczny monitoring  stacji roboczych w okresie pracy zdalnej  -  Aternity - 
Zapraszamy do rejestracji udziału w Webinarium poświęconemu wyjątkowemu monitoringowi stacji roboczych osób wykonujących pracę zdalną z uwzględnieniem end user experience narzędzi Aternity !

https://lnkd.in/empcusD 
by admin | Paź 22,2020r. 
Precisely Data Integrity Summit
 22 października 2020r.

Już 22 października br. widzimy się na Precisely Data Integrity Summit !

AZ Frame zaprasza w imieniu CEO Precisely Josh Rogers na webinarium Data Integrity Summit.


Zarejestruj się na wydarzenie
już dziś : https://bit.ly/2EvlJhH

AZ FRAME oraz Precisely wspierają CDO FORUM 16 września 2020
Lepsze dane, to lepsze decyzje i większe szanse na strategiczny rozwój biznesu. O problematyce zapewnienia wysokiej jakości danych biznesowych, automatyzacji procesów zarządzania danymi, a także o możliwościach rozwiązania Trillium DQ i strategii rynkowej Precisely mówią Maciej Grzelak, Senior Account Executive w Precisely oraz Ireneusz Suszek, Chief Operating Officer w AZ Frame.

 

 

  • Co sprawia, że kwestia zapewnienia danych dobrej jakości jest dziś tak istotna?
  • Od czego zależy możliwość wykorzystania danych w realnych scenariuszach biznesowych?
  • Dlaczego tak ważna jest jakość i profilowanie danych?

by admin | Wrz 2, 2020 r. 


czytaj więc
Syncsort
nowa nazwa i tożsamość marki
W wyniku przejęcia przez Syncsort firmy Pitney Bowes, 14 maja br. został zaprezentowany światowy lider w dziedzinie integralności danych – Precisely.

Precisely leży u podstaw światowej klasy biznesu z wiodącym oprogramowaniem i produktami do wzbogacania danych, rocznym dochodem przekraczającym 600 mln USD, 2 000 pracowników i 12 000 klientów w ponad 100 krajach, w tym 90 z listy Fortune 100. Dostarcza firmom dokładnych i spójnych danych w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych, które przekładają się na lepsze wyniki.

"Lepsze dane oznaczają lepsze decyzje, a Precisely oferuje najpełniejszy w branży portfel produktów zapewniających integralność danych, zapewniając godne zaufania połączenie między źródłami danych a analityką, które pomagają firmom uświadomić sobie wartość ich danych i inwestycji", powiedział Josh Rogers, dyrektor generalny Precisely.      
 
Riverbed nowa mobilna aplikacja
Dzięki nowej aplikacji Riverbed Support Mobile app można uzyskać pomoc techniczną używając swojego urządzenia mobilnego.

Poprzez urządzenie mobilne, można teraz:   
Zarządzać zgłoszeniami;  
Otrzymywać powiadomienia o stanie zgłoszenia w czasie rzeczywistym; 
Łączyć się z inżynierem Centrum Pomocy Technicznej (TAC);
Aktualizować informacje o problemach;
Przeglądać informacje o swoim koncie; 
Przeglądać i otrzymywać regularne powiadomienia RMA, w tym dotyczące statusu i śledzenie zgłoszenia;

Szukaj też "Riverbed Support" w Apple Store lub Google Play.